Kerst vieren in De Bron

Als we dit schrijven zijn we nog in de tijd van Advent. Deze periode loopt uit op het Kerstfeest. Kerst is niet voor iedereen een feestelijke tijd. Maar we kijken uit naar 'licht in donkere tijden'. Dat we het leven lichter mogen beleven, dat is waar we in de Kerstnacht meer over zullen horen. En op Kerstmorgen gaan we nog even door. Het Kerstkoor zingt zich al warm.
Als alle kaarsen aan zijn aangestoken, zeggen en zingen we het laatste couplet van Lied 388:
‘Voor ieder van ons een plaats aan de tafel, voor ieder van ons schoon water en brood,
een veilige plek, een plaats om te schuilen, een plaats in Gods licht als tafelgenoot.
Vol vreugde ziet God naar mensen die recht doen: zij scheppen geluk!
Vol vreugde ziet God naar mensen die recht doen: zij scheppen recht en geluk!’