Jaarlijkse rijst- en gierstactie voor Here Bugu

rijstactie 2023 1

Beste mensen,
zoals elk jaar rond deze tijd neem ik de vrijheid om nagenoeg mijn complete digitaal adresboek te gebruiken om zoveel mogelijk mensen te attenderen op de rijst- en gierstactie voor onze vrienden in Mali. Hopelijk vinden jullie dit niet erg, indien toch dan hoor ik dat graag.
Deze actie is helaas heel erg hard nodig omdat de situatie in Mali eigenlijk alleen maar slechter en slechter wordt door de oorlog die er heerst aangevuld met de voor dat gebied rampzalige gevolgen van de klimaatverandering.
In de bijgevoegde flyer staat wat meer informatie over deze actie, net als deze deze link https://rondombaba.nl/2022/12/12/rijst-en-gierst-onze-december-actie

Mocht je (een deel van) een zak rijst of gierst kunnen missen om (belastingaftrekbaar) aan een heel erg goed doel te geven dan kun je deze link gebruiken https://rondombaba.nl/doneren/ De bewoners van Here Bugu en een hele grote groep mensen daar omheen zijn jullie heel erg dankbaar. 
Mocht je de tekst van deze mail willen gebruiken om ook je eigen digitale adresboek te benaderen ... voel je vrij. 
Tenslotte wensen we jullie hele fijne feestdagen en een gelukkig en gezond 2023.

Jelle Kooistra & Agnes de Vos
Holmsterheerd 28
9737 LT Groningen
06-18488538