ZWO project Bianca couture in Burkina Faso afgesloten

De afgelopen 2 jaar hebben De Fontein, De Nieuwe Kerk en De Bron zich ingezet om dit diakonaal project te ondersteunen. Wij hebben ons ingezet voor het verstrekken van een starterskit. Kosten van een kit zijn 250 euro.
De Bron heeft dmv de soep-wijn-jam-kaarten en kaarsen-actie en als laatste nog de Paastafel en alle wijkcollectes een totaalbedrag bijeen gebracht van 3763,63 euro! Het totaalbedrag samen met De Fontein (6733,65) en De Nieuwe Kerk (1183,50) = 11.653,78. Dat levert 46 starterskitten op. Een starterskit bestaat oa uit een naaimachine en andere benodigdheden, genoeg om een eigen bedrijfje te beginnen.
Een fantastisch resultaat en dat in coronatijd! Dank jullie wel voor jullie meeleven en medewerking.
Namens alle ZWO medewerkers
Immie Hoekstra