facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Langzaamaan...

Als ik dit schrijf ben ik net terug van de dienst in de Bron met aansluitend thee en koffie. Fijn om weer de bekende gezichten te zien. En om lief en leed met elkaar te delen. De verbondenheid binnen de Bron heb ik wat dat betreft ook zelf aan den lijve mogen ervaren, de afgelopen maanden.
Deze zondag was alweer de laatste zomerviering, die uitstekend werd vormgegeven door gemeenteleden.
Zelf hoop ik 10 september weer voor te gaan. Omdat ik nog steeds moet herstellen zal ik eerst één dienst in de maand voor mijn rekening nemen, zodat er ook nog energie overblijft voor andere werkzaamheden. Na overleg met de cardioloog heeft de bedrijfsarts met mij een schemaatje opgesteld om langzaamaan weer te kunnen opbouwen.
Ik kijk ernaar uit met de start van het nieuwe kerkelijk seizoen ook zelf weer de draad op te pakken.
Alberte van Ess