facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

dienst 10 09 20171090381Alberte van Ess weer ‘op de kansel’

“Langzaamaan” schreef Alberte in de vorige KiS. Omdat ze nog verder moet herstellen zal ze voorlopig één dienst per maand voor haar rekening nemen. Maar afgelopen zondag 10 september was ze er weer helemaal, en in een goed gevulde kerk! Daar zijn we in De Bron heel blij mee, in de eerste plaats voor haar zelf. In driekwartjaar hebben gemeenteleden veel opgevangen, maar het is fijn dat ze “terug” is. We zullen natuurlijk samen met haar nog wel aan energiebeheer blijven doen. Alberte, welkom terug!
Idso Wiersma