facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

vredesduifMedeling van de diaconie over de Vredesweek van 16 tot en met 24 september 2017

Duizenden mensen in het hele land komen tijdens de Vredesweek in actie voor vrede, verbinding en saamhorigheid: van "Walk of Peace tot College Tour", van kunstproject tot debat. Het thema dit jaar is: "de kracht van verbeelding" Voor het eerst reikt PAX , de organisatie achter de Vredesweek, PAX Duiven uit aan bijzondere vredesinitiatieven. De gedachte achter de Vredesweek is dat iedereen kan bijdragen aan vrede. Op 24 september om 16 uur is er een ontmoeting tussen verschillende levensbeschouwingen en religies in de muziekkoepel in het Noorderplantsoen. Uitgebreide informatie vind je in de PAX Vredeskant, te vinden op info tafel in De Bron.