facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

adventstijdAdventstijd

Vier zondagen voor Kerstmis begint de adventstijd. Advent is de tijd van verwachting. In deze donkere dagen zien we uit naar het Licht. We zien uit naar leven, een nieuw begin van hoop en liefde. In de kerk en misschien ook thuis, verbeelden we dat door elke zondag een extra kaars aan te steken. Je/u bent van harte welkom om mee te vieren!
Eerste advent, zondag 3 december 2017 - 10 uur door de werkgroep oecumene.
Stiltecentrum van de Bron open in Adventstijd
Het stiltecentrum is open in de tijd voor Kerst op de maandagavonden 4, 11 en 18 december.
Van 19.30 tot 20.30 is er vrije inloop met de mogelijkheid om een kaarsje aan te steken of in stilte te zitten, biddend of mediterend. Er liggen teksten ter inspiratie. Om 20.30 is er een gezamenlijke stiltevesper tot 21.00.
Alberte van Ess