facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

jampot1 300x300Nieuws van wg. ZWO - Diaconie

Op zondag 28 oktober organiseert de ZWO een oogsttafel. De opbrengst is voor ons nieuwe project : "stichting rondom Baba" in Mali. Deze stichting onderscheidt zich op 4 werkgebieden; werk en inkomen; duurzame voorzieningen; onderwijs; kunst, cultuur en ambachten. We organiseren de oogsttafel terwijl er ook een oogstdienst is. Het lijkt ons een mooie combinatie, die combinatie hebben we in het verleden vaker gedaan. Wij brengen voedsel voor de mensen van de voedselbank en nemen vervolgens weer wat mee terug ter ondersteuning van de mensen in Mali. Mooier kunnen we het niet maken! Op onze tafel vind je zelfgemaakte jam met nog wat andere artikelen. Help ons mee hier weer een geslaagde actie van te maken.
Graag tot dan, 
namens de ZWO commissie Immie Hoekstra