facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

fruit en groente voor de voedselbank 1Oogstdienst voor de Voedselbank

de oogst gaat mee

De Bronners kwamen met verschillende groenten en fruit. De bakken die voorin in de kerkzaal stonden werden kleurrijk gevuld. Wat weer een feest om te zien.

Ulfert kon weer met een gevulde auto vertrekken. De opbrengst voor de voedselbank was weer geslaagd

 

 

de oogsttafel van de ZWOOogsttafel ZWO

In de oogstdienst was er ook ruimte voor een ander project. Het project van de ZWO; "stichting rondom Baba" in Mali. De tafel was gevuld met zelfgemaakte - jam,- kaarten en andere leuke spulletjes, en niet te vergeten de zelfgemaakte appeltaart van Joke. 
Het een en ander vond gretig aftrek. Het leverde ons project E134,70 op.
Namens Diaconie/ ZWO danken we iedereen voor de inbreng.