facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

bloemenBloemen voor mijn jubileum

Afgelopen 7 november was het precies 25 jaar geleden dat ik in het ambt van predikant werd bevestigd. Daarvoor ontving ik van de wijkgemeente de Bron een mooie bos bloemen. Hartelijk dank daarvoor en ook voor de felicitaties op kaarten en via de mail en de app. Op zondag 16 december zullen we dit in de Bron vieren. Om 16.00 u. is er een korte meditatieve viering en daarna is er inloop tot 19.00 u. onder het genot van een hapje en een drankje.
25 jaar predikant. Iets om te markeren, zeker ook na alles wat er achter me ligt en de dankbaarheid dat ik mijn werk weer heb kunnen oppakken. Mooi om dit te vieren in de Bron met de mensen die zo hebben meegeleefd.
Alberte van Ess