facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

AmnestyAmnesty International schrijfactie en verkoop.

Het loopt weer richting 10 december, de Internationale Dag voor de Rechten van de Mens. Al vele jaren schenken wij daar aandacht aan, helaas, omdat het nog steeds nodig is. Ook dit jaar is dat weer het geval. Op zondag 9 december kunnen er weer brieven en groetenkaarten worden geschreven voor de schrijfactie Write for Rights. Dit jaar voeren we actie voor vrouwelijke mensenrechtenactivisten van over de hele wereld. Vrouwen die demonstreren voor gelijke kansen, kritiek uiten op hun regering, zich niet laten wegsturen van hun land. Want vrouwen die hun nek durven uit te steken krijgen nog vaker dan mannen te maken met (seksuele) intimidatie, lastercampagnes en verkrachting. Naast de schrijfactie verkopen we natuurlijk ook weer kerstkaarten en kaarsen. Daar beginnen we zondag 2 december al mee. De opbrengst hiervan komt ten goede aan het werk van Amnesty.
Jelle Kooistra en Christien de Ruiter