facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

oogsttafelOogsttafel ZWO 27 oktober

Zondag 27 oktober heeft de ZWO weer een oogsttafel in de oogstdienst.
Wij vinden dit als ZWO een prachtige combinatie. Twee goede doelen die daarmee in de belangstelling staan(Stichting Rondom Baba en de Voedselbank) We geven wat en we halen wat op en dat dient beide goede doelen.
Als ZWO maken we al jaren jam voor deze oogsttafel. De opbrengt is voor ons ZWO project voor De Stichting Rondom Baba. U allen inmiddels al wel bekend.
We zien u graag bij onze tafel om ons weer te ondersteunen door oa een lekkere pot jam aan te schaffen. Graag tot dan
namens de ZWO Immie Hoekstra