facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

ZWO oogsttafel

Zondag 27 oktober was er in De Bron weer een ZWO tafel. We noemen dat onze oogsttafel in oktober. Het wordt gecombineerd met de oogstdienst (fruit en groente voor de Voedselbank) en de ZWO tafel is voor ons project: Stichting rondom Baba
We hadden over de 30 potten jam en aan het einde van de verkoop hadden we nog 6 over! Fantastisch. Lettie had heerlijke speculaascake en stroopwafelcake gebakken en samen met de verkoop van de kaarten en andere leuke spulletjes hadden we een opbrengt van 120,82.
Daar word je toch helemaal blij van. Met genoegen maken we dan ook dit bedrag weer over aan de Stichting. Iedereen weer bedankt het enthousiasme. Op naar de volgende actie.
Namens de ZWO: Immie Hoekstra
zwo123