facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Schrijfactie Amnesty International

10 december is het de Internationale Dag voor de Rechten van de Mens. Daarom doen we in De Bron op zondag 8 december weer mee aan de jaarlijkse wereldwijde ‘Write for Rights’ actie van Amnesty International. Dit jaar staan jongeren centraal in deze actie. Jongeren zijn voor de autori-teiten vaak een makkelijke prooi als ze op zoek zijn naar een ‘dader’ om een misdrijf op te lossen of hun eigen onrechtvaardige optreden te verdoezelen. We schrijven voor jongeren als Sarah, Seán, Yasaman en Emil. Meer informatie over deze jongeren en de actie in z’n algemeenheid is te vinden op www.writeforrights.nl
Naast deze schrijfactie verkopen we op 1 en 8 december ook weer Amnesty kerstkaarten en kaar-sen. Dus vergeet niet uw portemonnee mee te nemen. We staan zoals altijd met een tafeltje in de foyer.
Jelle Kooistra