facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

vogeltjeZangdienst 29 december 2019

We zijn benieuwd naar uw mooiste lied. We verzamelen liederen voor de zangdienst van zondag 29 december a.s. Heeft u of ken jij een lied dat je hart raakt? We kunnen elkaar beter leren kennen door te delen welke liederen ons na aan het hart liggen. Voel je vrij en stuur mij een e-mail met je mooiste lied. Dat kan iets zijn van vroeger maar ook iets wat u net heeft ontdekt. Insturen kan t/m 7 december. We kijken of we van de aangedragen liederen een mooi geheel kunnen maken. Mail of bel je lied door aan Marjanne Binsbergen. Email: m.h.binsbergen@home.nl , telefoon 06-2336 4748
namens het voorbereidingsgroepje, Marjanne