facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

kerstmarkt2019

Kerstmarkt

Op zaterdag 14 dec is er een Kerstmarkt in De Fontein in samenwerking met de ZWO van De Bron.
De markt is van 10 tot 14 uur
Een gezellige markt met lekkers, gezellige spulletjes voor de feestdagen oa kaarsen en prachtige kerststukken. De opbrengt komt geheel ten goede aan ons gezamenlijk ZWO project voor Stichting rondom Baba in Mali.
We nodigen dan ook De Bronners en andere belangstellenden van harte uit deze markt te bezoeken.
Namens De ZWO De Bron, Immie Hoekstra