facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Van de kindernevendienst

Hallo jongens en meisjes,
De kerstvakantie is inmiddels voorbij, en jullie gaan allemaal weer naar school. Maar toch wil ik het nog even hebben over de kerstviering van eerste Kerstdag. Wat hebben jullie mooi gespeeld, en wat waren jullie mooi aangekleed. Jozef en Maria, en een prachtige engel. De herders met hun schapen, en Herodes had twee wijze raadsvrouwen naast zich zitten om hem te adviseren. Dat was ook wel nodig want toen de wijzen uit het Oosten bij hem op bezoek kwamen ging bij Herodes geen licht op. Maar bij de raadsvrouwen wel. Zij konden vertellen dat het kind, dat de wijzen zoch-ten, in Bethlehem wordt geboren.
De eerstvolgende keer dat er kindernevendienst is, is op zondag 26 januari om 10.00 uur. Kom je ook?

De wijzen en de herders bij de stal

De wijzen en de herders bij de stal

Herodes met zijn raadsvrouwen

Herodes met zijn raadsvrouwen