facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

De oppasdienst

Ja je leest het goed. We willen in De Bron weer beginnen met een oppasdienst. Er komen de laat-ste tijd meer jonge gezinnen in de kerk. Voor de kinderen van 4 t/m 12 jaar is er elke 4de zondag van de maand kindernevendienst. Nu willen we ook zorgen dat er op diezelfde zondag een oppas is voor de jongste kinderen. Daarvoor hebben we natuurlijk een paar mensen nodig die willen oppas-sen. Lijkt het je leuk om 1 keer in de 3 maanden een keertje op te passen in de kerk, dan kun je je aanmelden bij ondergetekende
Namens de kindernevendienst en de oppas, Betsy AB

foto voor oppas