facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

SjoelenOliebollen in De Bron

Ongeveer 45 mensen - jong en oud - hebben een leuke tijd gehad in De Bron op 2 januari. Hierbij vielen de verse oliebollen zeer in de smaak. Ook de kniepertjes, gebakken door Mieke en Nico, waren een grote hit. De jeugd heeft eerst genoten van de oliebollen en kniepertjes en toen geholpen met serveren. Uiteindelijk heeft iedereen samen spelletjes gespeeld. Er waren meerdere spellen maar de twee sjoelbakken waren echt het populairst. De kinderen hadden het erg naar de zin – voor hen was het te vroeg afgelopen.
Christian Hulsebos