facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

 

telefoonTelefonisch spreekuur

Dagelijks is er een telefonisch spreekuur van 17.00 - 18.00 uur.
tel. 06-32143701

 

ovdlogo

Mirjam en Micha2Kerk ook voor kinderen.

Zondag 28 februari starten we weer met een verhaal voor de kinderen in de kerk. Dat is al even geleden, maar we pakken de draad weer op. Op elke vierde zondag van de maand en natuurlijk ook op de feestdagen doen we iets met en voor de kinderen in de kerk. Met de ouders van de kinderen die bij ons bekend zijn hebben we een app-groep. Dus jullie krijgen sowieso bericht en het verhaal komt ook op de app. We gaan er voor de kinderen elke keer iets leuks bij bedenken om te doen. Ken je nog meer kinderen en ouders die ook in de app-groep willen, geef het door aan Betsy. En wat gaat het worden? We vertellen over de avonturen van Mirjam en Micha, twee kinderen die van alles meemaken... luister zondag maar... of kijk op de app.
Marjanne Binsbergen en Betsy AB