facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

 

 

ovdlogo

kerkbalans2Aktie kerkbalans,

Na een wel heel ongewoon jaar waren we toch een beetje bevreesd voor wat betreft de opbrengst van de actie kerkbalans voor dit jaar. 2020 was immers wel een heel bizar jaar en wat het effect zou zijn in financiële zin konden we eigenlijk maar moeilijk voorspellen. Kijkend naar de stad Groningen merken we dat de opbrengsten van de actie wat lager zijn dan vorige jaren. Onze wijkgemeente was hierop echter een mooie uitzondering. Wellicht komt het doordat we net als vorige jaren ook in deze lastige tijd ervoor gekozen hebben zo veel mogelijk toch huis aan huis langs te gaan. Feit is in ieder geval dat we u niet vergeefs hebben aangesproken om naar vermogen bij te dragen. De opbrengst in de Bron was dit jaar maar liefst vijfduizend euro hoger dan vorig jaar en dat is fantastisch. Dank allen voor uw ruimhartige bijdrage.
Namens de werkgroep financiën, Vincent van Ravels