facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

 

 

ovdlogo

allerzielenAllerzielen en gedachteniszondag

Om een kaarsje aan te kunnen steken in het kader van Allerzielen, herdenking overledenen, is het stiltecentrum van de Bron open op maandag 1 november van 17:00 tot 19:00 uur. Er liggen ook pas-sende teksten om mee te nemen. En er is de mogelijkheid tot gesprek.
Op zondag 21 november zullen we in de eredienst de overledenen herdenken die het afgelopen jaar vanuit de Bron zijn overleden. Hun namen zullen worden genoemd en er zal een kaars voor hen worden ontstoken. Na deze gedachtenis krijgen alle aanwezigen de gelegenheid om een waxinelichtje aan te steken ter nagedachtenis aan dierbaren die hun ontvallen zijn. De hele dienst staat zo in het teken van gedenken.