facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

PaastafelZending Wereldiakonaat en Ontwikkelingssamenwerking

Op zondag 1 april had ZWO een kleurige, fleurige Paas/Lentetafel klaar staan ten behoeve van ons project": Future in our Hands" in Gambia. Met Paasspulletjes, kaarsen, eitjes, lente kaarten en heerlijke stroopwafelcake van Hilly was onze tafel binnen korte tijd aardig "geplunderd".
De opbrengst is voor het opbouwen en onderhouden van een school voor de lokale bevolking en het onderhouden van een medische post. Het idee hierachter is dat de kinderen een goede start/opleiding krijgen en de bevolking de medische zorg .
Onze tafel heeft een bedrag van 70 euro opgeleverd en met de tussendoor verkoop van zelfgemaakte kaarsen van Abra, was het eindbedrag 90 euro. 
We zijn erg blij met deze opbrengst, daarvoor onze hartelijke dank en graag tot een volgende actie.
Namens ZWO, Immie Hoekstra