facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Gezellig in De Bron

De boog kan niet altijd gespannen staan en dus hadden we voor vrijdagavond 12 mei een gewoon leuke avond gepland. Iedereen die zich betrokken voelt bij wat er in en vanuit De Bron gebeurt, zou welkom zijn. Maria Ufkes coördineerde in korte tijd een heel programma, met muziek van Tom en Jeanette bij haar uit de straat, met een Bron-quiz door haar man Tonko, en met drankjes en hapjes verzorgd door Marie-José en haar assistenten. Vooraf hadden we geen idee hoeveel mensen we konden verwachten; het werden er minstens 50, en het was heerlijk ontspannen en gezellig. Henk Oostinga ging er met de prijs voor de quiz vandoor; hij kent De Bron van binnen en van buiten. Of nee, Henk ging er niet mee vandoor, maar verdeelde de reep chocola onder de aanwezigen. En zo hoort het ook in De Bron.
Voor herhaling vatbaar! 
Agnes de Vos