facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

klankschalenStart meditatie en klankschaal concert

Op 25 september begint de meditatie weer. We starten dit keer met een (meditatief) klankschaalconcert, onder leiding van Hans en gemeentelid Folkert. Wie dat eens wil meemaken, welkom! Het concert begint om 20.00 en duurt ongeveer een uur. Een half uur ervoor staat de thee en koffie klaar. Vanaf oktober starten we dan weer met de 'gewone' meditatie-avonden. Omdat ondergetekende nog steeds moet herstellen komen de groepen nu samen bij elkaar. Het is elke 2e en 4e maandagavond van de maand. Inloop met thee en koffie vanaf 19.30 u. Om 20.00 u gaan we de stilte in. De meditatie duurt tot 21.00 u. Schroom niet een keer aan te schuiven, ook als je geen ervaring hebt met meditatie.
Alberte van Ess