facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

SAM 6523Uitje diaconie

Om de samenwerking te versterken zijn we als gezamenlijke diaconie van De Fontein en De Nieuwe Kerk en De Bron zaterdag 30 september op stap geweest. We hebben oa een paardenmelkerij bezocht. 
Als Bronners hebben we het erg leuk gevonden en een goeie stap in de richting van onze samenwerking.Het geeft verbinding en herkenning. Met dank aan Bram van Huis en Hilbert Annen voor de organisatie.
Bij de paardenmelkerij was een heel mooi uithangbordje die ik jullie niet wil onthouden; zie bijgaande foto

namens de werkgroep Diaconie Immie Hoekstra