facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

bruisendbeijum

Bruisend Beijum met De Bron

 

Op 30 september werd er op het plein van Winkelcentrum Beijum-Oost weer een braderie gehouden ter promotie van alle activiteiten in de wijk. Het spreekt vanzelf dat ook De Bron zich daar liet zien met een informatiekraam. Bijna de hele middag hebben vooral Hielkje van WIJ-Beijum en Christien van De Bron de moed erin gehouden om informatie te geven over alle wijkactiviteiten waar De Bron bij betrokken is.
Een greep: de koffie-ochtenden op woensdag, de creadames-middagen, de kerstpakkettenactie, de hulpdienst Beijumers voor Beijumers etc. Ondanks het regenachtige weer hielden de dames de moed erin, en daarvoor werden ze beloond met de eerste intekeningen voor hulp bij de kerstpakkettenactie.