facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Kerst-Inn 2017

En nu we het toch over Kerst hebben: op Eerste Kerstdag willen we graag weer een Kerst-Inn organiseren. De ervaring leert dat het supergezellig is om op deze dag enkele uren in de Bron door te brengen in het gezelschap van medewijkbewoners. Na de liturgische viering willen we het samenzijn graag voortzetten onder het genot van koffie met kerst-lekkers, om uiteindelijk ook gezamenlijk te kunnen lunchen. Zo’n activiteit kan alleen doorgaan met voldoende medewerkers die wat willen bakken, soep kunnen koken en andere bijdragen kunnen leveren aan de organisatie.
Vind je het leuk om mee te doen, bel of mail dan even naar Christien, 050-5415567,  of Agnes, 06 49429559, .