facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

kerstmarktGezamenlijke Kerstmarkt voor het project The Future in our Hands

Op 9 december houdt De Fontein haar jaarlijkse kerstmarkt. De opbrengst is voor het project The Future in our Hands, inmiddels bij jullie wel bekend. De ZWO van De Bron en de Crea-dames zijn te vinden op deze kerstmarkt om hier aan bij te dragen. We nodigen jullie dan ook van harte uit deze kerstmarkt te bezoeken waar je oa mooie kerststukken, kaarsen en andere leuke artikelen kunt vinden voor de komende feestdagen.