facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Vooraankondiging meldpunt uitvaarten

In het nieuwe jaar zetten we een nieuwe stap met het project uitvaarten. Dit laatste is een initiatief binnen het samenwerkingsverband van de Bron, de Fontein en de Nieuwe Kerk, de Protestantse Gemeente Noord. Het is de bedoeling dat er begin 2018 een meldpunt van start gaat waar alle uitvaarten binnen de PGG-Noord binnenkomen. Er komt een speciaal nummer waar naar toe gebeld kan worden in het geval van een overlijden met het verzoek richting de kerk om de uitvaart te verzorgen. Deze telefoon wordt altijd opgenomen door mensen die u zo snel mogelijk en adequaat verder kunnen helpen en de noodzakelijke contacten leggen. Op deze manier hopen we nog meer te kunnen bijdragen aan het zo zorgvuldig en waardig mogelijk verzorgen van een uitvaart vanuit de kerk, een kerntaak van de gemeente. Op dit moment zijn we nog bezig met de (telefoon)technische uitwerkingen rondom dit meldpunt. In een volgend nummer hoop ik u meer details te kunnen geven en ook het speciale telefoonnummer. Voor vragen en inlichtingen kunt u terecht bij Alberte van Ess, predikant.