facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

groene longActie Groene Long Beijum

Op zaterdagmorgen 17 maart willen we weer samen met de jeugd mee doen met de Groene Long-actie in onze wijk.
De werkzaamheden voor deze actie bestaan uit: snoeien, zwerf- en drijfvuil ruimen, sloten en vijvers ontdoen van drijfhout, overhangend groen verwijderen, bruggen en ander meubilair ontdoen van groene aanslag.
De actie begint om 09.00uur, niet zoals we gewend waren in de Boerderijum maar in de vroegere Wegwijzer op Plein Oost, Ypemaheerd 42, waar de bibliotheek gevestigd is. Na de inloop en uitleg van de werkzaamheden onder het genot van een kop koffie o.i.d. gaan we rond 09.30 uur het park in tot ongeveer 12.00 uur. We eindigen weer in de Wegwijzer op Plein Oost, met een drankje etc.
Hebben jullie, ouders of andere gemeenteleden, zin om mee te helpen, dan zie ik graag een reactie tegemoet op mijn emailadres.