facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Resultaten schilderworkshop

In de vorige Kerk in Stad werd hij aangekondigd: de schilder- en tekenworkshop op zaterdag 10 maart in De Bron. Er kwamen 14 deelnemers op af, die op een meditatieve manier over onvoorwaardelijke liefde, het thema van de veertigdagentijd, hebben geschilderd. Grietje Ynema, coach beeldende kunst en Bronlid, begeleidde de workshop. Hoewel het bij dit soort evenementen waarschijnlijk eerder om het proces dan om het product gaat, zijn de resultaten in de Goede Week te zien in De Bron. Op de maandagavond (26 maart) is er de gelegenheid een Kruiswegstatie te lopen aan de hand van deze schilderstukken.
Jan Knot