facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Actie Groene Long

Zaterdagmorgen 17 maart hebben wij weer mee geholpen met de groene-long-actie in onze wijk.
Goed ingepakt gingen we op pad want het was namelijk best koud. Dit hadden we nog niet eerder mee gemaakt in de groene longactie. We zochten onze favoriete plek bij Innersdijk op, om daar het zwerfvuil weer op te ruimen. Daarna hebben we uit de vijver veel takken van de afgelopen stormen gehaald. Hierna waren we erg koud en zijn weer teruggegaan naar de vroegere Wegwijzer op plein oost waar we broodjes met een kroket kregen.
Harold Admiraal en Erik Postma