facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

passion 2018The Passion

Donderdag 29 maart hebben we in de Bron The Passion weer vertoond. In de kerkzaal hadden we een beeldscherm voor de gemeente en in de kelder was er een beeldscherm waar de jeugd kon kijken. In deze achtste editie van The Passion kwam de uitzending vanuit de Amsterdamse Bijlmer waarbij ook de vliegtuigramp uit 1992 herdacht werd.
De stoet met mensen die het kruis droegen startte bij de “boom die alles zag”. Dit is een boom op de rampplek die de crash en de brand van 26 jaar geleden heeft overleefd. Deze keer stonden “verbinding” en “ik zie jou” in dit verhaal centraal, waardoor mede de plek de Bijlmer zich heeft ontworsteld aan een negatief imago.
In totaal waren er z’n 25 mensen die mee hebben gekeken naar een “oud” verhaal in een nieuwe jas.