facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

ZWO Lentetafel

De ZWO houdt weer een actie in De Bron op zondag 29 april ten behoeve van haar project: "The Future in our Hands". We organiseren dit keer een "Lentetafel" met allemaal gezellige spulletjes die de richting naar de zomer markeren. Natuurlijk is er ook weer wat lekkers bij de koffie. Met de opbrengst komt het realiseren van speeltoestellen dichterbij. Alvast bedankt voor jullie bijdrage.
Save the date!
Op zondag 3 juni wordt er van 15-17 uur een High Tea georganiseerd in De Fontein, samen met ZWO De Bron. De op-brengst is wederom voor ons gezamenlijke project "The Future in our Hands". Nader informatie komt nog, maar zet deze datum maar alvast in je agenda.
Van harte welkom namens de ZWO commissie
Immie Hoekstra