facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

High teaHigh tea

High tea op zondag 3 juni 2018 in de Fontein van 15.00 – 17.00 uur.
Het is al weer even geleden dat er een actie voor ons diaconaal doel – the future in our hands - werd gehouden. Het doel hiervan is om elkaar op een ongedwongen manier een gezellige– en informatieve middag te bezorgen. Didy Steenhuis zal a.d.h.v. beelden ons het e.e.a. vertellen en laten zien over haar reis naar Gambia. Zij was erbij toen de door ons gesponsorde rugzakjes werden uitgedeeld. Ook laat zij zien waar ons geld aan besteed is.
Omdat het project ook door de Bron gedragen wordt, doen we deze actie gezamenlijk.
Zij werken aan de voorbereiding mee en er zullen ook gemeenteleden van de Bron op deze middag aanwezig zijn. Komen we met elkaar ook eens op een andere manier in gesprek. Intekenlijsten kunt u in de hal vinden.
Komt allen want het wordt vast en zeker heel gezellig en ...... lekker. De kosten zijn € 10
Namens de ZWO commissie Bram van Huis.