facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Gezocht: vrijwilligers met groene vingers!!!

De diaconie zoekt voor “Beijumers voor Beijumers” mensen met groene vingers. In onze wijk zijn steeds meer mensen die nog zelfstandig wonen maar zelf hun tuintje niet meer bij kunnen houden. Er is een klein team van vrijwilligers, maar helaas bestaat dat team uit niet meer dan drie mensen die één keer per week kunnen helpen. De nood is groot. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Christien de Ruiter: 06 41590339. 
Alian Bergsma