facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

KerstmarktKerstmarkt

Kerstmarkt op 15 december in De Fontein voor het ZWO project Stichting rondom Baba. Zaterdag 15 dec is er de kerstmarkt in De Fontein, de ZWO van de Bron werkt hieraan mee. De opbrengst is voor ons gezamenlijk ZWO project voor de Stichting rondom Baba.
Voor de kerstmarkt zijn we op zoek naar sieraden die je niet meer gebruikt: kettingen, armbanden, ringen, broches.
Je kunt je bijdragen inleveren bij de ZWO werkgroep; Lettie, Abra, Hilly of Immie (graag voor 14 decmeber).
Alvast bedankt en graag zien we jullie op de kerstmarkt van 15 december in De Fontein van 10 uur tot 14 uur