facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Medeleven

Lieve mensen van De Bron, vanaf 13 januari woon ik niet meer in Beijum, maar aan het Kraaienest 153 in Lewenborg. Graag wil ik heel veel mensen bedanken voor hun trouw, aan mij besteed na het overlijden van Luit. Speciaal mijn dank aan onze dominee Alberte van Ess die mij vaak heeft bezocht. Iedereen die langs wil komen is van harte welkom op mijn nieuwe adres: Kraaienest 153, 9733 HL, in Lewenborg.
Hartelijke groet aan allen,
Miep Stuitje-v.d. Beek .

Graag willen we iedereen bedanken voor alle medeleven en aandacht, kaarten met bemoedigende teksten, bloemen en bezoek tijdens de afgelopen periode. We zijn er erg blij mee en het doet ons goed en het steunt ons. Heel veel dank daarvoor.
Hartelijke groet,
Grietje Ynema en Harm van den Berg.