facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

passion PosterThe Passion,

The Passion is een unieke muzikale vertelling van het verhaal van Pasen in een modern jasje. The Passion staat dit jaar in het teken van het thema 'Je bent niet alleen'. Dit sluit aan bij de aandacht in onze samenleving voor eenzaamheid en de talloze initiatieven om mensen bij elkaar te brengen.. Het live-evenement komt op Witte Donderdag 29 maart van uit Dordrecht.
Ook dit jaar geven we weer de gelegenheid om samen met elkaar in de Bron live naar The Passion te kunnen gaan kijken.
Na de dienst van witte donderdag die om 19:00 begint zullen er 2 schermen zijn waar the Passion op wordt vertoond.
In de kelder (the Underground) van de Bron staat een beeld scherm waar de jongeren met elkaar kunnen gaan kijken en in de Kerkzaal waar de rest van de gemeente en wijk bewoners naar de uitzending kunnen gaan kijken.
The Passion begint om 20:30
Graag tot dan.