facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

wijkvernieuwingsmarkWijkvernieuwingsmarkt.

Op 14 juni werd er ‘s avonds in de Bron een markt gehouden. Dit werd georganiseerd door de gemeente i.s.m. wijkbewoners en organisaties die actief zijn in de wijk. De bedoeling hiervan was dat allerlei organisaties die al actief zijn in de wijk, en mensen die iets nieuws willen beginnen op sociaal gebied, elkaar beter kunnen leren kennen, elkaar kunnen ontmoeten, misschien zelfs met elkaar samen iets opstarten. Dit alles met de insteek om Beijum nog socialer, veiliger en gezelliger te maken. Ook De Bron was van de partij. Wij hebben daar kunnen laten zien wat De Bron zoal te bieden heeft in de wijk en natuurlijk staan wij ook open voor meer samenwerking en/of nieuwe ideeën. We hebben, in samenwerking met het Wij-team, al meerdere gespreksavonden gehad over het thema ouder worden. Daar zitten heel wat kanten aan en men heeft ook wel vragen en angsten op dat gebied. Op de markt hebben wij daar meer uitleg over kunnen geven. Ook waren er flyers over onze meditatie-avonden, onze koffie-inloopochtenden, en over de crea dames. Tevens werken wij samen met de wijkhulpdienst, en de seniorenwerkgroep van de wijk. Al met al is de Bron heel actief in de wijk, duidelijk een kwestie van goed pionieren.
Christien de Ruiter