facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Van Blues tot Bach

Verslag van een mooie muzikale avond in De Bron op 6 september 2019

muziekavond De Bron 2019

Vrijdagavond 6 september is voor de tweede keer een muziekavond georganiseerd in De Bron. Voor en door Beijumers. Bewust laagdrempelig, bedoeld voor iedereen die zin in een avondje muziek heeft. En dat werkte: we mochten bijna 100 mensen begroeten, van binnen en buiten onze wijkgemeente. Het programma was zeer gevarieerd qua genre en professionaliteit. Sommige spelers waren professioneel van-huis-uit, anderen moesten soms plankenkoorts overwinnen. Er was dan ook intensief geoefend door vele amateur-artiesten. Heel leuk is het te merken dat mensen die vaak in De Bron komen verborgen talenten blijken te hebben als pianist of zanger(es).Op het programma stonden 14 bijdragen van tientallen solisten en koorleden. De aftrap deed het “Bei-jumkoor” met een medley van vijf bekende meezingers. Dit koor, dat elke week oefent “Bij Bosshardt”, trad voor het eerst op een echt podium op, onder leiding van Ines Heijkoop. Ze vonden het razend spannend en waren terecht super trots. Ze wisten ons te raken.Verder waren er bijdragen variërend van Gershwin tot Telemann en Mendelssohn, een Frans chanson, een in het Nederlands vertaalde popsong. Van klassiek tot folk en klezmer, tot ook het ontroerende “Ken je mij” van Trijntje Oosterhuis. Alles begeleid op piano, fluit of gitaar. Bij enkele stukken werd er enthousiast meegezongen. Het was genieten, zowel voor de muzikanten als de toehoorders.Presentator van de avond was Ruud van Erp, in zijn meest clowneske pak. Aan het eind complimenteerde hij terecht Vincent van Ravels die met veel inzet dit programma had weten samen te stellen, samen met een steungroep. Als toehoorders kunnen we dankbaar zijn voor zo’n avondje uit in eigen wijk.Ook deze tweede keer smaakt naar meer. Er is geen discussie nodig over de vraag of we dit volgend jaar weer doen.

Idso Wiersma