facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

projectkoorProjectkoor

Van harte ben je uitgenodigd om mee te zingen in het Projectkoor voor de Goede week en Pasen. Op vrijdag 28 februari starten we met de repetities van het projectkoor. We gaan zes keer oefenen onder de bezielende leiding van Peter Rippen. Het is nog een verrassing wat we gaan zingen, maar Peter en Alberte kennende gaat dat vast mooi worden. Doe je mee? Elke stem kan meedoen, maar we zoeken vooral een paar goeie sopranen. 
In de bijlage vind je de oefendata.
Geef je op door mij even te mailen.

Hartelijke groet, Marjanne Binsbergen