facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

 

telefoonTelefonisch spreekuur

Dagelijks is er een telefonisch spreekuur van 17.00 - 18.00 uur.
tel. 06-32143701

 

ovdlogo

Stageperiode Aline Sikkema

Beste leden en belangstellenden van de Bron. Het afgelopen half jaar is voorbijgevlogen. Jammer genoeg zit mijn stageperiode bij De Bron er alweer op. Ik heb het erg naar mijn zin gehad, en ik ben erg dankbaar dat ik zoveel heb mogen doen en mogen leren ondanks alle maatregelen. Doordat er veel online gebeurde heb ik lang niet iedereen in de gemeente leren kennen en kunnen spreken. Dat vind ik wel erg jammer, ik had u allen graag willen ontmoeten! Vanwege de maatregelen heb ik ervoor gekozen mijn pastorale opdracht vanuit Windesheim uit te stellen. Omdat ik naast mijn studie werkzaam ben in de huisartsenpraktijk ben ik extra voorzichtig. Als de maatregelen versoepeld worden en het verantwoord is, dan ga ik nog een opdracht met betrekking tot pastoraat in de gemeente van De Bron uitvoeren. Wie weet kunnen we elkaar dan alsnog ontmoeten. Wilt u nog graag wat aan mij kwijt over mijn stage, over de diensten of heeft u nog vragen? Ik zie het graag tegemoet op mijn mail. Wie weet tot ziens! Hartelijke groeten,
Aline Sikkema