facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

 

telefoonTelefonisch spreekuur

Dagelijks is er een telefonisch spreekuur van 17.00 - 18.00 uur.
tel. 06-32143701

 

ovdlogo

In memoriam Herman van Delden
Op 12 maart is overleden Herman van Delden op de leeftijd van 78 jaar. Hij woonde altijd met zijn vrouw Dikky in Beijum, maar verbleef al enige tijd in Maartenshof. Na een heupoperatie namen zijn krachten snel af en overleed hij in het verpleeghuis. In zijn werkzame leven was Herman een man van de techniek en leverde een belangrijke bijdrage aan hulpmiddelen voor revalidatie. Ook thuis met de modelspoorbaan boven was de techniek zijn passie. Samen met zijn vrouw was hij een geregelde kerkganger in de Bron. Woensdag 17 maart namen we afscheid van hem in een herdenkingsdienst met passende liederen, woorden ter overweging en gebeden. Centraal stond de tekst die ook boven de kaart stond: 'Ik ben de goede Herder en Ik ken de mijne' (Johannes 10: 14). We zijn gekend bij de Eeuwige en onze dierbaren, wat er ook gebeurt en in welke levensfase we ons ook bevinden. Het was Hermans belijdenistekst. We wensen Dikky en en de familie Gods nabijheid en de nabijheid van mensen toe.