facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

 

telefoonTelefonisch spreekuur

Dagelijks is er een telefonisch spreekuur van 17.00 - 18.00 uur.
tel. 06-32143701

 

ovdlogo

In memoriam Ankie Kats-Schuttinga
Op woensdag 10 maart 2021 is Ankie Kats – Schuttinga overleden op 90 jarige leeftijd. Voordat zij naar het zuiden van de stad zijn verhuisd, woonde Ankie samen met haar man Bauke jaren in Beijum en hebben zij in De Bron gekerkt. In de dienst van 14 maart j.l. is in De Bron een kaars aangestoken voor het leven van Ankie en voor sterkte en goede moed voor de kinderen, klein- en achterkleinkinderen.