facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Kindernevendienst weer begonnen

 

kindernevendienstOp zondag 22 september 2019 zijn we weer van start gegaan met de eerste kindernevendienst van het seizoen. Het is vredesweek, en het leek me leuk om met de kinderen daar aandacht aan te besteden. Een passend verhaal uitgezocht, en een leuke verwerking erbij. ‘s Morgens aangekomen in de kerk eerst op zoek naar de vakantiekoffer om weer mee naar huis te nemen. Deze koffer was immers niet meer nodig. Maar ja, als je de koffer dan op de tafel zet in de kindernevendienstruimte, dan is het wel heel verleidelijk om er toch even in te kijken. En als de kinderen dan de snoeptrommel zien, de kleurplaten en wat er allemaal nog meer in zit, tja dan is de keuze snel gemaakt. Het werd nog één keer de vakantiekoffer, en och het thema van de vredesweek hebben we gewoon in praktijk gebracht. Het was een heel gezellige kindernevendienst. De volgende keer, 27 oktober zien we elkaar weer. (Elke 4de zondag van de maand is er kindernevendienst in de Bron.)
Namens de KND, Betsy AB