facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Fout
  • [sigplus] Ernstige fout: Afbeeldingsmap moet een een relatief pad vanaf de basis map van de afbeeldingen zijn.

[sigplus] Ernstige fout: Afbeeldingsmap moet een een relatief pad vanaf de basis map van de afbeeldingen zijn.

Palmpasen stokken maken!

Zondag 20 maart was het weer Palmpasen. En traditie getrouw maken wij dan in “de Bron” weer onze Palmpasen stokken. We zijn direct om 10 uur begonnen met het maken van de stokken. Ondertussen heeft Christien het verhaal van de Palmpasenstok verteld. Waarom we de kleuren groen, paars, geel en wit gebruiken om de stok mee te versieren, waar het broodhaantje voor staat, en waarom we chocolade eieren aan de stok hangen.
Natuurlijk mochten we de chocolade eitjes even voorproeven, en met wat extra hulp kwamen alle stokken op tijd af. Daarna hebben we de stokken aan de mensen in de kerk laten zien. Het was weer een gezellige kindernevendienst. {gallery}2016/palmpasenstokken2016{/gallery}