facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

afscheid Teun Dragt 001Afscheid Teun Drag in de kindernevendienst

Afgelopen zondag hebben we in de kerk afscheid genomen van onze koster Teun Dragt. Dat konden wij van kindernevendienst natuurlijk niet zo maar stilletjes voorbij laten gaan. Want wat een glaasjes ranja heeft Teun in de afgelopen 21 jaar voor ons klaar gemaakt. Liters zijn er door gegaan. En altijd weer stond het voor ons klaar als wij na de viering uit de kerkzaal kwamen. Als afscheidscadeau hebben we Teun een eigen “kerk servies” gegeven, een koffiekopje met schoteltje, een theeglas en een ranjaglas. Deze hebben we versiert met tekst, en leuke tekeningen zodat Teun nog regelmatig aan ons kan denken. En omdat Teun altijd de ranja voor ons had klaar staan, hebben Floor, Bram, Hannah en Eva hun eigen lieveling smaak van ranja aan Teun cadeau gedaan. Het was weer een gezellige kindernevendienst.

afscheid Teun Dragt 002