facebook button

uitvaartbegeleiding

Uitvaartbegeleiding.

Meldpunt uitvaarten

Op 1 februari 2018 zijn we begonnen. In geval van een overlijden binnen de Protestantse Gemeente Noord, vragen we u naar het speciale nummer te bellen: 050 – 205 33 30. De mensen die opnemen helpen u zo spoedig mogelijk verder.

ovdlogo

Nieuws uit de kindernevendienst.

Binnenkort is het weer zo ver. Dan begint weer de adventstijd. Een voorbereiding voor het Kerstfeest. Mag ik jou iets vragen? Stel je nou eens voor dat er overal vrede komt in de wereld. Stel je voor dat alles goed komt! En jij maakt het mee! Dat zou toch geweldig zijn? Nou, daar gaan we het in de periode van advent over hebben binnen de kindernevendienst. Het thema van ons project is dan ook: ‘Maak het mee!’ Voor elke zondag is er een bijzonder verhaal, en een leuke verwerking. En op eerste Kerstdag sluiten we dit project af met de kerstmusical: ‘Het dromenmuseum’. Heb je zin om mee te doen met de musical? Geeft je dan snel op bij de leiding van de kindernevendienst. Ik heb er zin in, jullie ook? Kom dan zondag naar de kerk, en ‘Maak het mee.
Namens de kindernevendienst, Betsy AB